Про нас

Швейний портал «Форма – готові лекала» є офіційним сайтом дизайн-студії Андрія Ардатьева

На сторінках нашого сайту ми поділимося з Вами секретами кравецької майстерності, розповімо про конструювання та моделювання жіночого, чоловічого, дитячого одягу. Найостанніші новини в світі моди, відео та фотоогляди останніх колекцій відомих дизайнерів одягу. Майстер-класи з шиття, в’язання, печворку та рукоділля. Тканини, фурнітура, прикладні матеріали, швейне обладнання, пристосування для швейних машин і багато іншого.

Всі викрійки (лекала), розміщені на нашому ресурсі, є професійні лекала промислових зразків. Основні наші переваги – це постійно оновлюється лекальна база, проста навігація, можливість скачати і роздрукувати викрійку на домашньому принтері.

Ми створили каталог підприємств легкої промисловості «Швейний світ», в якому можна просто і швидко отримати цікаву для вас інформацію про виробників одягу, тканини, фурнітури та швейного обладнання. Додавши своє підприємство в каталог, ви знайдете нових замовників, постачальників товарів і партнерів по бізнесу.

У Вас виникли питання по конструюванню або технології пошиття одягу, приєднуйтесь до швейної форуму нашого сайту, ми із задоволенням поділимося досвідом і відповімо на всі Ваші запитання. На Форумі нашого сайту, Ви зможете поспілкуватися, поділитися своїм досвідом або отримати поради від майстрів, познайомитися і завести собі друзів за інтересами.

Хочете, щоб про ваші роботах, виробах, товари або послуги дізналося якомога більшу кількість людей? Шукайте цільову аудиторію? Створіть свою сторінку на швейному порталі «Форма – готові лекала (Sewing Patterns)»! Блоги є спеціальним розділом і призначені для публікації користувачами своїх матеріалів і організації дискусій.

Основні наші переваги – це постійно оновлюється лекальна база, проста навігація, можливість скачати і роздрукувати викрійку на домашньому принтері.

 

Дизайн-студія Андрія Ардатьева виробляє одяг під торговою маркою ANAVE.

Пропонуємо свої послуги з виготовлення трикотажних виробів будь-якої складності з високоякісної сировини великими і малими партіями. Надаємо послуги з підбору матеріалів, фурнітури, побудові і градації лекал, виготовлення дослідних зразків. Приймаються будь-які партії від 10 одиниць в розмірі.

Висока якість, сучасне обладнання. Асортимент моделей одягу постійно оновлюється. Пропонуємо широкий вибір стильного чоловічого, жіночого, дитячого одягу і одяг для майбутніх мам.

Ми виробляємо джемпера, жакети, блузи, костюми, сукні, спідниці, брюки, одяг для рекламних акцій, корпоративну та іміджеву одяг (футболки, реглани, поло, спортивні костюми і тд.) З повнокольоровим друком будь-яких зображень (фото, фірмових логотипів, емблем і символік), а також комп’ютерною вишивкою.

Дизайн-студія Андрія Ардатьева пропонує свої послуги з розробки лекал жіночого, чоловічого та дитячого одягу.

– Розробка базового комплекту лекал одягу за ескізами, зразкам і фотографій.

– Градація (технічне розмноження) лекал за розмірами і зростання.

– Розкладка лекал, з урахуванням ширини, малюнка і усадки матеріалу.

– Складання технічного опису на модель.

– Виготовлення дослідних зразків (макетів).

– Специфікація деталей, розробка табеля заходів.

Наші партнери:

ТМ «AnaVe» виробник жіночого, чоловічого та дитячого одягу.
Дизайнери одягу: О. Караванська, Л. Кисленко, А. Залевський, Д. Дорожкіна, В. Анісімов, Олена Даць;
ТМ «TUSO» . Мережа мультибрендових магазинів в Україні;
ТМ «PICH & amp; GANA »(дитячий одяг);
ТМ« HDG High Design Group »;
Торговий Дім «МОДНИЙ КВАРТАЛ». Перша українська мережа, яка є практично єдиним байером в Україні, який працює безпосередньо з дизайнерами. В мультибрендових магазинах ТД «МОДНИЙ КВАРТАЛ» представлені другі лінії одягу виключно українських дизайнерів: «Z» – Залевський, Olena Dats ‘Gallery, «Квартал 95 casual», марка «HDG – High Design Group», Людмила Кисленко, «АН-2 »- Віктор Анісімов та інші;
Студія 95 квартал;
ТМ« Олімп »,« Prime »,« Вдала »,« Містель »;
Співак Володимир Гришко;
Рекламне агентство «Супер Нова»;
Конкурс «Міс Європа-2006»;
Благодійний фонд Віри Брежнєвої «ПРОМІНЬ ВІРИ»;
Хокейний клуб «СОКІЛ»;
ТМ «Анастасія» (дитяча одяг) ;;
ТМ «Стиль мами» (одяг для майбутніх мам);
ТМ «NY 77 Design»

Відповімо на всі Ваші запитання! Пишіть на  forum.vykroyka@mail.ru

З повагою, адміністрація сайту «Форма – Готові лекала».

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю