Pr1mero — український виробник спортивного одягу

Створюйте та пишіть свою історію! Спортивний одяг «Pr1mero»: висока якість, оригінальний дизайн, сучасні технології, розумні терміни на пошиття, доступні ціни.

У 2015 році ми запустили лінію по виробництву спортивного одягу. На сьогоднішній день у нас відшивають: футболки, толстовки, штани, теніски, спортивні костюми, футбольну форму, баскетбольну форму, форму для волейболу, тенісу та багато іншого. Нашими фахівцями вже розроблені десятки оригінальних моделей спортивних костюмів, толстовок, кенгурушек, футболок,шортів, але ми не зупиняємося на досягнутому, а продовжуємо роботу.

Нашими основними замовленнями є спортивні клуби, торгові компанії Києва, виробничі підприємства. 100% ізготавливаемой нами продукції відшивається під замовлення. Це означає, що ми не купуємо спортивний одяг на склад, а працюємо за попередньою заявкою. Наші виробничі потужності в Києві та кваліфіковані фахівці: конструктори, портні, швейні закройщики дозволяють виконати навіть саму складну роботу. Ми в короткі терміни відшиваємо більші замовлення.

Брендирование спортивного одягу в Киеве Також пропонуються послуги брендування – шелкотрафаретная друк і комп'ютерна вишивка або, як її ще називають, машинна, а також ненесення на тканину методом сублимирования.

Шелкотрафаретная печать - це один з найбільш популярних способів брендування одягу. Приклади такого друку ви можете побачити в будь-якому магазині. 90% логотипів, які надруковані на футболках, жилетках, тенісних поло, кенгурушках, штанах, зроблені саме цим способом. Печать досить стійка і красива витримує понад 50 стирок.

Вишивка – завжди виглядає солідно, гарно. Якщо потрібно виділити назву компанії або спортивного клубу, це один із найкращих способів. Вишивка завжди актуальна, довговічна, якісні нитки не вигорають, не стираються.

Якщо ви знаходитесь не в Києві, ми робимо доставку зручним способом: кур'єр, автобус, поїзд, літак. У різних містах і регіонах: Донецьк, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Львів, Миколаїв, Крим, Москва. Зазвичай посилки надходять в продовж двох робочих днів.

Розмістити замовлення на пошиття спецодягу або отримати консультацію спеціаліста ви зможете, зателефонувавши або написавши на електронну пошту.