Новий Швейний портал «Форма - готові лекала»

Швейний портал «Форма - готові лекала» є офіційним сайтом дизайн-студії Андрія Ардатьева.
На сторінках нашого сайту ми поділимося з Вами секретами кравецької майстерності, розповімо про конструювання та моделювання жіночого, чоловічого. дитячого одягу. Всі викрійки (лекала) розміщені на нашому ресурсі, є професійні лекала промислових зразків.
Основні наші переваги - постійно оновлюється база лекал, проста навігація, можливість скачати і роздрукувати викрійку на домашньому принтері.
До речі, стара версія сайту.

Викройки

Чоловічий одяг

Купить выкройки

Жіночий одяг

Купить выкройки

Дитячий одяг

Купить выкройки

РОЗДІЛИ САЙТУ

Новини світу моди

Найактуальніші і оперативні новини зі світу моди. Відео та фото огляди останніх колекцій відомих дизайнерів одягу на нашому порталі “Форма – -Готові лекала”. Залишайтеся в курсі нових подій в світі зірок моди і краси

Читати далі

Каталог "Швейний світ"

Наш каталог підприємств “Швейний світ” – ваш шлях до успіху! На швейному порталі “Форма – готові лекала” ми створили каталог підприємств легкої промисловості “Швейний світ”. В якому можна отримати інформацію про виробників одягу, тканини, фурнітури та швейного обладнання. Додайте своє підприємство в каталог і ви отримаєте можливість знайти нових замовників, почставщіков і партнерів по бізнесу.

Читати далі

Дизайн студія Андрія Ардатьева

Дизайн студія Андрія Ардатьева пропонує свої послуги з розробки лекал спортивної, жіночого, чоловічого та дитячого одягу. Розробка базового комплекту лекал одягу за ескізами, зразкам і фотографій. Градація (технічне розмноження) лекал за розмірами і зростання. Виготовлення дослідних зразків (макетів).

Читати далі

Торгова марка ANAVE

Дизайн студія Андрія Ардатьева виробляє одяг під торговою маркою ANAVE. Торгова марка ANAVE пропонує свої послуги з виготовлення трикотажних виробів будь-якої складності з високоякісної сировини великими і малими партіями. Надаємо послуги з підбору матеріалів, фурнітури, побудові і градації лекал, виготовлення дослідних зразків.

Читати далі

Pr1mero - український виробник спортивного одягу

Pr1mero – це якісна і зручний спортивний одяг.
Pr1mero – це поєднання досвіду в спорті і професіоналів швейного справи.
Одяг для спорту покликана мотивувати на нові звершення, а також вести здоровий активний спосіб життя

Читати далі

Блоги

Хочете, що б про ваших роботах, виробах, тоара або послуги дізналося якомога більшу кількість людей? Шукайте Целея аудиторію? Створіть свою сторінку на швейному порталі “Форма – готові лекала”. Блоги є спеціальним розділом і призначений для публікації користувачами своїх матеріалів і організації, дискусій.

Читати далі

швейний ФОРУМ

У вас виникли питання по конструюванню або технології пошиття одягу, приєднуйтесь до швейної форуму нашого сайту, ми із задоволенням поділимося досвідом і відповімо на всі ваші запитання. На форумі нашого сайту, ви зможете поспілкуватися, поділитися своїм досвідом або плучілось поради від майстрів, познайомитися і завести друзів за інтересами.

Читати далі

Майстер класи

Велика добірка по конструюванню, моделюванню та пошиття одягу. Майстер-класи з в’язання, клаптикового шиття. Всі секрети кравецької справи, тканини. фурнітура. прикладні матеріали, швейне обладнання, пристосування для швейних машин і багато іншого.

Читати далі

Останні новини та події

ШКОЛА ПОРТНОВСКОГО МАСТЕРСТВА

Новое в Блогах

logo-new

Как будут работать школы с 20 сентября

В Министерстве образования и науки Украины рассказали, как будут работать школы в стране с 20 сентября. Как передает “Хвиля”, соответствующее постановление опубликовала пресс-служба Минобразования. Так, в Украине с 20 сентября из-за усложнения эпидемиологической ситуации изменится система работы общеобразовательных учреждений – ряд украинских школ может уйти на дистанционное обучение. Исходя из постановления, режим обучения будет целиком […]

Читать далее...
1609

Аврора Джеймс устроила интимный ужин в честь открытия SaksWorks

После гламурного хаоса недели моды и гала-концерта Met, вчера вечером усталая, но все же стильная группа прибыла на недавно открывшийся 10-й этаж Saks Fifth Avenue. Там Аврора Джеймс вместе с генераль

Читать далее...
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю