Інтернет-магазин тканин Атлас

Переглядів: 56
Название компании: Інтернет-магазин тканин Атлас
Контактный номер телефона: +38(067) 580-46-10
Сайт компании:
E-mail:
Страна: Україна
Город: Одесса
Адрес:

О компании:

Текстильна компанія Атлас спеціалізується на продажі тканин для пошиття жіночого одягу. Наш інтернет-магазин тканин в роздріб в Україні, працюючи на українському ринку з 1995 року, займає одне з провідних місць серед конкурентів. Ми пропонуємо клієнтам справді великий асортимент матеріалів, який реалізується за доступною ціною.

Тканини в роздріб – інтернет-магазин Атлас
За більш ніж 20 років своєї плідної діяльності ми детально вивчили ринок, потреби та побажання українського клієнта. Свої каталоги ми наповнили класичними та актуальними матеріалами, які використовують для створення верхнього одягу, вечірніх суконь, повсякденного вбрання. За всі ці роки ми обслужили солідну кількість покупців — кілька тисяч ательє та роздрібних покупців, більшість з яких тепер є нашими постійними клієнтами.

Місія компанії Атлас – надати можливість кожному бажаючому купити тканину в інтернет-магазині в Україні за доступними цінами з комфортом, не виходячи з дому. Колекції приємно дивують навіть найвибагливіших покупців, тут є матеріали для пошиття будь-яких предметів гардеробу, домашнього текстилю, аксесуарів.

    Додати в каталог

    Заповніть форму і після модерації ваша компанія буде додана в каталог.

    • Виробники взуттяКаталог магазинівАксесуари та прикрасиТовари для спортуТканини та матеріалиРекламні агенціїШвейні підприємстваШвейне обладнанняШвейна фурнітура