Про нас

Швейний портал «Форма – готові лекала» є офіційним сайтом дизайн-студії Андрія Ардатьева

На сторінках нашого сайту ми поділимося з Вами секретами кравецької майстерності, розповімо про конструювання та моделювання жіночого, чоловічого, дитячого одягу. Найостанніші новини в світі моди, відео та фотоогляди останніх колекцій відомих дизайнерів одягу. Майстер-класи з шиття, в’язання, печворку та рукоділля. Тканини, фурнітура, прикладні матеріали, швейне обладнання, пристосування для швейних машин і багато іншого.

Всі викрійки (лекала), розміщені на нашому ресурсі, є професійні лекала промислових зразків. Основні наші переваги – це постійно оновлюється лекальна база, проста навігація, можливість скачати і роздрукувати викрійку на домашньому принтері.

Ми створили каталог підприємств легкої промисловості «Швейний світ», в якому можна просто і швидко отримати цікаву для вас інформацію про виробників одягу, тканини, фурнітури та швейного обладнання. Додавши своє підприємство в каталог, ви знайдете нових замовників, постачальників товарів і партнерів по бізнесу.

У Вас виникли питання по конструюванню або технології пошиття одягу, приєднуйтесь до швейної форуму нашого сайту, ми із задоволенням поділимося досвідом і відповімо на всі Ваші запитання. На Форумі нашого сайту, Ви зможете поспілкуватися, поділитися своїм досвідом або отримати поради від майстрів, познайомитися і завести собі друзів за інтересами.

Хочете, щоб про ваші роботах, виробах, товари або послуги дізналося якомога більшу кількість людей? Шукайте цільову аудиторію? Створіть свою сторінку на швейному порталі «Форма – готові лекала (Sewing Patterns)»! Блоги є спеціальним розділом і призначені для публікації користувачами своїх матеріалів і організації дискусій.

Основні наші переваги – це постійно оновлюється лекальна база, проста навігація, можливість скачати і роздрукувати викрійку на домашньому принтері.

 

Відповімо на всі Ваші запитання! Пишіть на  forum.vykroyka@mail.ru

З повагою, адміністрація сайту «Форма – Готові лекала».