Інтернет-магазин bonprix

Переглядів: 33
Название компании:Інтернет-магазин bonprix
Контактный номер телефона:+38(044) 364 74 74
Сайт компании:
E-mail:
Страна:Україна
Город:Київ
Адрес:

О компании:

Ми прагнемо захоплювати нашою модою клієнток по всьому світу та з величезним задоволенням втілюємо цю мету в життя.

Bonprix є міжнародним будинком моди з основним офісом у Гамбурзі. Ми відстежуємо найсвіжіші тренди, представлені на світових подіумах, і переносимо їх у повсякденну моду, пропонуючи колекції, що надихають, на всі випадки життя, в різних стилях і розмірах. П’ять власних торгових брендів та щомісячна нова колекція це причини, через які наші клієнти відвідують наші міжнародні інтернет-магазини та стаціонарні магазини в Німеччині, а також переглядають наші каталоги для того, щоб дізнатися щось нове про bonprix.

Концепція, яка працює: bonprix, наприклад, входить до списку десяти провідних інтернет-магазинів у Німеччині (дослідження “E-Commerce-Markt Deutschland 2015” Інституту роздрібної торгівлі EHI/Statista). Ми успішні також на міжнародному рівні. В даний час ми працюємо в 29 країнах Європи, в Росії та у Північній та Південній Америці. Таким чином, bonprix є однією з найефективніших компаній Otto Group. Успіх, якого ми досягли завдяки близько 4000 співробітникам, які працюють у різних країнах світу, та всім нашим задоволеним клієнтам.

Автор публікації

не в сети 4 часа

Евгений

Комментарии: 2Публикации: 249Регистрация: 03-03-2021

  Додати в каталог

  Заповніть форму і після модерації ваша компанія буде додана в каталог.

  • Виробники взуттяКаталог магазинівАксесуари та прикрасиТовари для спортуТканини та матеріалиРекламні агенціїШвейні підприємстваШвейне обладнанняШвейна фурнітура


  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Пароль не введено
  *
  Генерація паролю