Інтернет-магазин bonprix

Переглядів: 71
Название компании: Інтернет-магазин bonprix
Контактный номер телефона: +38(044) 364 74 74
Сайт компании:
E-mail:
Страна: Україна
Город: Київ
Адрес:

О компании:

Ми прагнемо захоплювати нашою модою клієнток по всьому світу та з величезним задоволенням втілюємо цю мету в життя.

Bonprix є міжнародним будинком моди з основним офісом у Гамбурзі. Ми відстежуємо найсвіжіші тренди, представлені на світових подіумах, і переносимо їх у повсякденну моду, пропонуючи колекції, що надихають, на всі випадки життя, в різних стилях і розмірах. П’ять власних торгових брендів та щомісячна нова колекція це причини, через які наші клієнти відвідують наші міжнародні інтернет-магазини та стаціонарні магазини в Німеччині, а також переглядають наші каталоги для того, щоб дізнатися щось нове про bonprix.

Концепція, яка працює: bonprix, наприклад, входить до списку десяти провідних інтернет-магазинів у Німеччині (дослідження “E-Commerce-Markt Deutschland 2015” Інституту роздрібної торгівлі EHI/Statista). Ми успішні також на міжнародному рівні. В даний час ми працюємо в 29 країнах Європи, в Росії та у Північній та Південній Америці. Таким чином, bonprix є однією з найефективніших компаній Otto Group. Успіх, якого ми досягли завдяки близько 4000 співробітникам, які працюють у різних країнах світу, та всім нашим задоволеним клієнтам.

    Додати в каталог

    Заповніть форму і після модерації ваша компанія буде додана в каталог.

    • Виробники взуттяКаталог магазинівАксесуари та прикрасиТовари для спортуТканини та матеріалиРекламні агенціїШвейні підприємстваШвейне обладнанняШвейна фурнітура