Чудеса моделювання. Три стильні сукні з одного шаблону

Переглядів: 121

Чудеса моделювання. Три стильні сукні з одного шаблону

Муляжний метод виготовлення конструкції виробу (метод наколки, макетування чи моделювання на манекені) – це один із способів створення конструкції одягу з паперу чи тканини на манекені або безпосередньо на манекенниці за допомогою шпильок. Цим методом можна побачити найточніше і реальне уявлення про форму, що сприяє об’ємному сприйняттю тканини, що дозволяє відчути пропорційне розташування всіх деталей між собою та у всій формі в цілому.

https://www.youtube.com/watch?v=U0qD9tl-FJg

Існує три способи наколки.

1 – наколка на окремих квадратних чи прямокутних шматках макетної тканини. Даним способом можна полегшити розробку конструкції, економно та раціонально використовувати макетну тканину, спрощує створення детальної форми.

2 – комбінований, при якому наколку виготовляють на готовій основі. Готову основу ліфа, рукава, коміра або спідниці закріплюють на манекені або манекенниці і поступово змінюють форму в тій частині тіла, де це необхідно. Цей спосіб прискорює та спрощує процес моделювання.

3 – спосіб створення нової форми на основі цілого нерозрізаного шматка макетного полотна або тканини, яка призначена для створення моделі. Цим способом створюють нові складні форми в одязі.

Залишити відповідь