Як встановити кнопку на одяг (ВІДЕО)

Переглядів: 172

Як встановити кнопку на одяг

без преса в домашніх умовах можливо, але це вимагає акуратності, терпіння та використання інструментів, до яких входять:

  1. пробійник;
  2. молоток;
  3. бокорізи або кусачки;
  4. міні-ковадло (можна замінити другим молотком або рівною дерев’яною дошкою);
  5. крейда або шматочок мила.

Крім того, знадобиться сама кнопка. Найбільш поширені кільцеві види фурнітури складаються з 4 частин – дві утворюють капелюшок, а ще дві фіксуються на протилежному боці. Купити її можна в будь-якому магазині, а для того, щоб не помилитися з діаметром, краще взяти із собою річ, яку необхідно відремонтувати, або стару кнопку. Установка деталі кнопки-застібки Приточуємо обтачку до відповідної сторони нового розрізу. Робимо отвір у тканині рукава між шарами обтачки.

З боку вивороту вставляємо в отвір нижню частину кнопки-застібки, тканина отвору повинна щільно оточувати циліндр кнопки, обрізаємо бахрому, тканину щільно притискаємо до основи кнопки. З лицьового боку надягаємо на нижню частину кнопки верхню. За допомогою плоскогубців злегка здавлюємо їх (обережно, не пошкодіть форму виступу) до клацання (саме має бути клацання, він говорить про те, що деталі кнопки-застібки щільно увійшли одна в одну і без на них не роз’єднаються).

Ось так акуратно можна перенести нижню деталь кнопки без використання спеціального обладнання.

Чи обов’язково потрібний пробійник? Замінити або поставити кнопку на річ без пробійника дуже складно. Якщо проробити отвір ножицями, воно розповзатиметься, і кнопка швидко випаде. У спеціалізованих магазинах можна купити ручний пробійник, який дозволяє робити гарні отвори для кнопок. Він виглядає як металевий циліндр та часто комплектується насадками різного діаметру.

За відсутності професійних інструментів можна скористатися хрестовою викруткою або шилом, але зробити ідеально рівний отвір з їх допомогою дуже складно. Ручний пробійник – корисна в господарстві річ, яка дозволяє швидко і якісно поставити кнопку на курку або інший одяг, тому економити на покупці не варто. Процедура виконується покроково, з обов’язковою підготовкою виробу та розміткою тканини.

Залишити відповідь