Керівництво Vogue по кращій білизні, що коригує

Переглядів: 261
Керівництво Vogue по кращій білизні, що коригує

У всіх нас є повсякденні предмети нижньої білизни: зручні бюстгальтери без бюстгальтера, безшовна білизна, спортивні бюстгальтери. Але в моменти, коли вам потрібна додаткова підтримка або розгладжування, найкраща білизна для жінок може мати вирішальне значення.

При носінні одягу для особливого випадку багато хто часто розглядає скульптурне боді або корсет як базовий шар. Але в повсякденному житті гладкий бюстгальтер з футболкою або пара компресійних шортів можуть стати ключем до того, щоб зробити ваше вбрання зручнішим і приємним. Так само стрінги з високою посадкою або плавки-шорти можуть підвищити впевненість у собі під тонкими тканинами або тканинами, що облягають тіло. Більш того, деякі безшовні або боді, що формують, досить універсальні – ви можете поєднувати багато моделей зі брюками, спідницями або шортами замість майки або блузки.

Тоді, звичайно, у вашій шафі є напівпрозорі речі, які можуть спричинити деяку невпевненість. Хоча ви можете не думати про прозору сукню на святі, ви, безперечно, більше замислюєтеся про неї, коли вона є частиною типового вбрання. Тут комбінезон, спідниця або камзол з другої шкіри миттєво перетворять напівпрозорі топи, спідниці та блузки на щось скромніше. За допомогою порад з моделювання білизни, що коректує, ви можете зробити те, що ви вважали лише прикриттям, частиною вбрання, яке можна носити де завгодно, а також миттєво знайти впевненість у собі за рахунок додаткової підтримки.

Незалежно від наряду або випадку, продовжуйте прокручувати, щоб знайти найкращу коригуючу білизну для жінок, від бюстгальтерів, нижньої білизни та сліпу до спідниць, корсетів та багато іншого.

Нижня білизна
Пара нижньої білизни з тканини, що стискається або моделює, будь то стрінги або труси, створить ефект розгладження на вашому животі, стегнах і талії.

Шорти
будь то для надання форми, розгладжування або додаткового захисту, пара компресійних шортів буде добре лежати під сукнями та спідницями.

Замість того, щоб возитися з бюстгальтером і спідньою білизною, спробуйте коректуючий боді, який стане універсальним засобом.

Топи
Кофточка або майка допоможуть згладити вашу фігуру, не відчуваючи себе стягнутою, як боді. Більше того, вони забезпечують велику захист під прозорою тканиною.

Промахи
Комбінація – універсальний елемент білизни, що коригує, незалежно від того, чи подобається вам додаткове прикриття або гладкість під сукнею. Для безшовного образу виберіть такий силует, який відображає форму вашого одягу, будь то без бретелів, з U-подібним вирізом або з бюстьє.

Бюстгальтери
Комфортний спосіб пом’якшити силует під повсякденними речами, такими як футболки та майки? Безшовні бюстгальтер підкреслює фігуру і підкреслює фігуру.

Корсети
Корсет – найкращий спосіб підкреслити вигини вашої талії, щоб надати їй ефектнішого вигляду.

Спідниці
Для окремих або суконь, які прямовисні або встановлені на дні, спробуйте спідницю ковзання для додаткового освітлення та підтримки.

Джерело: vogue.com

Залишити відповідь